Produkty
ADJCL1010JX-11FF
Uchwyt tokarski
THC07049
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | ADJCL1010JX-11FF |
| Chłodzenie wewnętrzne | Nie |
| Szerokość trzonu | 10 mm |
| Wysokość trzonu (SH) | 10 mm |
| Typ | Lewa |
| Rozmiar płytki | 11 |
| Łączna długość (L) | 120 mm |
| Długość głowicy (L2) | 20 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług