Kontakt

Technar Mikołów Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Gliwicka 147
43-190 Mikołów
NIP: 6351841194
REGON: 366478554
KRS: 0000660942

Formularz kontaktowy

Biuro

Sekretariat
tel. +48 32 428 11 50
kom. +48 513 169 068
technar@technar.pl

Faktury

Monika Kasprzak
tel. +48 32 428 11 50/51
faktury@technar.pl

Magazyn

Adam Ratka
tel. +48 32 128 11 54
tel. +48 608 321 993
a.ratka@technar.pl

Magazyn

Tatiana Kulikowska
tel. +48 32 128 11 54
tel. +48 608 321 993
t.kulikowska@technar.pl

Oferty

Arkadiusz Dziubany
tel. +48 32 428 11 58
a.dziubany@technar.pl

Oferty

Daniel Bukalski
tel. +48 32 428 11 59
d.bukalski@technar.pl

Księgowość

Edyta Toś - Główny księgowy
tel. +48 32 428 11 53
et@technar.pl

Księgowość

Agata Lotawiec
tel. +48 32 428 11 52
a.lotawiec@technar.pl

Dział Techniczno-Handlowy

Grzegorz Czaja - Dyrektor Techniczny
tel. +48 32 428 11 55
kom. +48 501 734 624
g.czaja@technar.pl

Narzędziownia

Maciej Rejnart - Kierownik Projektu, Technolog
tel. +48 32 428 11 61
kom. +48 605 875 300
m.rejnart@technar.pl

Narzędziownia

Bartłomiej Szojda - Konstruktor
kom. +48 692 485 067
b.szojda@technar.pl

Przedstawiciel Dolny Śląsk, Wrocław

Krzysztof Swoboda
kom. +48 513 169 059
k.swoboda@technar.pl

Przedstawiciel Wielkopolska, Poznań

Kazimierz Majchrzak
kom. +48 513 139 723
k.majchrzak@technar.pl

Przedstawiciel Wielkopolska, Leszno

Tomasz Olejnik
kom. +48 780 133 363
t.olejnik@technar.pl

Przedstawiciel Świętokrzyskie, Kielce

Jarosław Bosak
kom. +48 605 232 900
j.bosak@technar.pl

Przedstawiciel Podkarpacie, Rzeszów

Piotr Kurpiel
kom. +48 605 060 300
p.kurpiel@technar.pl

Przedstawiciel Podkarpacie, Sanok

Grzegorz Balowski
kom. +48 513 717 578
g.balowski@technar.pl

Przedstawiciel Ziemia Częstochowska, Częstochowa

Arkadiusz Moderski
kom. +48 605 876 600
a.moderski@technar.pl

Przedstawiciel Pomorze, Trójmiasto

Marcin Rokita
kom. +48 517 455 854
m.rokita@technar.pl

Przedstawiciel Kujawy, Toruń

Szymon Andrzejak
kom. +48 605 481 400
s.andrzejak@technar.pl

Przedstawiciel Mazowsze, Warszawa

Maciej Nowak
kom. +48 572 502 263
m.nowak@technar.pl

Przedstawiciel Lubelszczyzna, Lublin

Krystian Kapica
kom. +48 579 204 715
k.kapica@technar.pl

Przedstawiciel Ziemia Lubuska, Zielona Góra

Tomasz Klak
kom. +48 605 872 900
t.klak@technar.pl

Przedstawiciel Podlasie, Białystok

Tomasz Jaroszewicz
kom. +48 571 809 069
t.jaroszewicz@technar.pl

Przedstawiciel Śląsk, Katowice

Krzysztof Stasiak
tel. +48 32 428 11 60
kom. +48 503 078 744
k.stasiak@technar.pl

Przedstawiciel Śląsk, Gliwice

Adam Ostojski
kom. +48 513 169 067
a.ostojski@technar.pl

Przedstawiciel Śląsk, Bielsko-Biała

Adam Bojarski
kom. +48 502 522 870
a.bojarski@technar.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Technar Mikołów Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą pod adresem ul. Gliwicka 147, 43-190 Mikołów, w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Więcej informacji w polityce prywatności.

Biuro

Sekretariat
tel. +48 32 428 11 50
kom. +48 513 169 068
technar@technar.pl
Napisz przez formularz

Faktury
Monika Kasprzak
tel. +48 32 428 11 50/51
faktury@technar.pl
Napisz przez formularz

Magazyn

tel. +48 32 128 11 54
tel. +48 608 321 993

Adam Ratka
a.ratka@technar.pl
Napisz przez formularz

Tatiana Kulikowska
t.kulikowska@technar.pl
Napisz przez formularz

Śledź paczkę

Oferty

Arkadiusz Dziubany
tel. +48 32 428 11 58
a.dziubany@technar.pl
Napisz przez formularz

Daniel Bukalski
tel. +48 32 428 11 59
d.bukalski@technar.pl
Napisz przez formularz

Księgowość

Edyta Toś
Główny księgowy
tel. +48 32 428 11 53
et@technar.pl
Napisz przez formularz

Agata Lotawiec
tel. +48 32 428 11 52
a.lotawiec@technar.pl
Napisz przez formularz

Dział Techniczno-Handlowy

Grzegorz Czaja - Dyrektor Techniczny
tel. +48 32 428 11 55
kom. +48 501 734 624
g.czaja@technar.pl
Napisz przez formularz

Narzędziownia - Katowice

ul. Zakopiańska 12, 40-219 Katowice

Maciej Rejnart
Kierownik Projektu, Technolog
tel. +48 32 428 11 61
kom. +48 605 875 300
m.rejnart@technar.pl
Napisz przez formularz

Bartłomiej Szojda
Konstruktor
kom. +48 692 485 067
b.szojda@technar.pl
Napisz przez formularz

Nasi przedstawiciele

Dolny Śląsk
Wrocław

Krzysztof Swoboda
kom. +48 513 169 059
k.swoboda@technar.pl
Napisz przez formularz

Wielkopolska
Poznań

Kazimierz Majchrzak
kom. +48 513 139 723
k.majchrzak@technar.pl
Napisz przez formularz

Wielkopolska
Leszno

Tomasz Olejnik
kom. +48 780 133 363
t.olejnik@technar.pl
Napisz przez formularz

Świętokrzyskie
Kielce

Jarosław Bosak
kom. +48 605 232 900
j.bosak@technar.pl
Napisz przez formularz

Podkarpacie
Rzeszów

Piotr Kurpiel
kom. +48 605 060 300
p.kurpiel@technar.pl
Napisz przez formularz

Podkarpacie
Sanok

Grzegorz Balowski
kom. +48 513 717 578
g.balowski@technar.pl
Napisz przez formularz

Ziemia Częstochowska
Częstochowa

Arkadiusz Moderski
kom. +48 605 876 600
a.moderski@technar.pl
Napisz przez formularz

Pomorze
Trójmiasto

Marcin Rokita
kom. +48 517 455 854
m.rokita@technar.pl
Napisz przez formularz

Kujawy
Toruń

Szymon Andrzejak
kom. +48 605 481 400
s.andrzejak@technar.pl
Napisz przez formularz

Mazowsze
Warszawa

Maciej Nowak
kom. +48 572 502 263
m.nowak@technar.pl
Napisz przez formularz

Lubelszczyzna
Lublin

Krystian Kapica
kom. +48 579 204 715
k.kapica@technar.pl
Napisz przez formularz

Ziemia Lubuska
Zielona Góra

Tomasz Klak
kom. +48 605 872 900
t.klak@technar.pl
Napisz przez formularz

Podlasie
Białystok

Tomasz Jaroszewicz
kom. +48 571 809 069
t.jaroszewicz@technar.pl
Napisz przez formularz

Śląsk
Katowice

Krzysztof Stasiak
tel. +48 32 428 11 60
kom. +48 503 078 744
k.stasiak@technar.pl
Napisz przez formularz

Śląsk
Gliwice

Adam Ostojski
kom. +48 513 169 067
a.ostojski@technar.pl
Napisz przez formularz

Śląsk
Bielsko-Biała

Adam Bojarski
kom. +48 502 522 870
a.bojarski@technar.pl
Napisz przez formularz