Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) mamy obowiązek poinformować że:

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Technar Mikołów Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą pod adresem ul. Gliwicka 147, 43-190 Mikołów

 2. Podanie danych osobowych na niniejszej stronie internetowej jest dobrowolne i służy wyłącznie do podjęcia kontaktu/odpowiedzi na zadane pytanie w formularzu.

 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu. Mogą zostać przekazane podmiotom obsługującym administrację niniejszej strony www, hosting, lokalnym przedstawicielom handlowym naszej firmy (ich dane znajdują się na stronie w zakładce kontakt)

 4. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa. W tym celu w dowolnym momencie prosimy o kontakt na adres e-mail technar@technar.pl lub listownie na adres:
Technar Mikołów Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Gliwicka 147,
43-190 Mikołów