Produkty
ACLCL1616JX-09FF
Uchwyt tokarski
THC07033
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | ACLCL1616JX-09FF |
| Chłodzenie wewnętrzne | Nie |
| Szerokość trzonu | 16 mm |
| Wysokość trzonu (SH) | 16 mm |
| Typ | Lewa |
| Rozmiar płytki | 9 |
| Łączna długość (L) | 120 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług