Produkty
ACLCL1010JX-06FF
Uchwyt tokarski
THC07027
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | ACLCL1010JX-06FF |
| Chłodzenie wewnętrzne | Nie |
| Szerokość trzonu | 10 mm |
| Wysokość trzonu (SH) | 10 mm |
| Typ | Lewa |
| Rozmiar płytki | 6 |
| Łączna długość (L) | 120 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług