Produkty
A40T-SVJBR16-50AE
Uchwyt tokarski
THC13418
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | A40T-SVJBR16-50AE |
| Średnica trzonu (SD) | 40 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Typ | Prawa |
| Rozmiar płytki | 16 |
| Łączna długość (L) | 300 mm |
| Długość głowicy (L2) | 75 mm |
| Materiał | Stal |
| Minimalna średnica wiercenia | 50 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług