Produkty
A32S-SVZBR16-40AE
Uchwyt tokarski
THC13560
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | A32S-SVZBR16-40AE |
| Średnica trzonu (SD) | 32 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Typ | Prawa |
| Rozmiar płytki | 16 |
| Łączna długość (L) | 250 mm |
| Długość głowicy (L2) | 72 mm |
| Materiał | Stal |
| Minimalna średnica wiercenia | 40 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług