Produkty
A25S-SZXBR13-30AE
Uchwyt tokarski
THC14992
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | A25S-SZXBR13-30AE |
| Średnica trzonu (SD) | 25 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Typ | Prawa |
| Rozmiar płytki | 13 |
| Łączna długość (L) | 250 mm |
| Długość głowicy (L2) | 58 mm |
| Materiał | Stal |
| Minimalna średnica wiercenia | 30 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług