Produkty
A25S-SZLBR13-34AE
Uchwyt tokarski
THC15204
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | A25S-SZLBR13-34AE |
| Średnica trzonu (SD) | 25 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Typ | Prawa |
| Rozmiar płytki | 13 |
| Łączna długość (L) | 250 mm |
| Długość głowicy (L2) | 64 mm |
| Materiał | Stal |
| Minimalna średnica wiercenia | 34 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług