Produkty
A25S-SDZCL11-32AE
Uchwyt tokarski
THC11787
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | A25S-SDZCL11-32AE |
| Średnica trzonu (SD) | 25 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Typ | Lewa |
| Rozmiar płytki | 11 |
| Łączna długość (L) | 250 mm |
| Długość głowicy (L2) | 15 mm |
| Materiał | Stal |
| Minimalna średnica wiercenia | 32 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług