Produkty
A20R-SVPBR11-26AE
Uchwyt tokarski
THC13468
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | A20R-SVPBR11-26AE |
| Średnica trzonu (SD) | 20 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Typ | Prawa |
| Rozmiar płytki | 11 |
| Łączna długość (L) | 200 mm |
| Długość głowicy (L2) | 41 mm |
| Materiał | Stal |
| Minimalna średnica wiercenia | 26 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług