Produkty
A20R-SDUCL11-27AE
Uchwyt tokarski
THC11713
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | A20R-SDUCL11-27AE |
| Średnica trzonu (SD) | 20 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Typ | Lewa |
| Rozmiar płytki | 11 |
| Łączna długość (L) | 200 mm |
| Długość głowicy (L2) | 23 mm |
| Materiał | Stal |
| Minimalna średnica wiercenia | 27 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług