Produkty
A20R-SCLCL09-22AE
Uchwyt tokarski
THC11609
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | A20R-SCLCL09-22AE |
| Średnica trzonu (SD) | 20 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Typ | Lewa |
| Rozmiar płytki | 9 |
| Łączna długość (L) | 200 mm |
| Długość głowicy (L2) | 36 mm |
| Materiał | Stal |
| Minimalna średnica wiercenia | 22 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług