Produkty
A20Q-PTUNR11-25
Uchwyt tokarski
THC08048
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | A20Q-PTUNR11-25 |
| Średnica trzonu (SD) | 20 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Typ | Prawa |
| Rozmiar płytki | 11 |
| Łączna długość (L) | 180 mm |
| Długość głowicy (L2) | 37 mm |
| Materiał | Stal |
| Minimalna średnica wiercenia | 25 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług