Produkty
A16Q-SDQCL07-20AE
Uchwyt tokarski
THC11749
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | A16Q-SDQCL07-20AE |
| Średnica trzonu (SD) | 16 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Typ | Lewa |
| Rozmiar płytki | 7 |
| Łączna długość (L) | 180 mm |
| Długość głowicy (L2) | 25 mm |
| Materiał | Stal |
| Minimalna średnica wiercenia | 20 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług