Produkty
MFH17-M08-03-2T
Głowica frezarska
THN07502
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | MFH17-M08-03-2T |
| Średnica (d1) | ø17 mm |
| Średnica trzonu (SD) | 8 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Rodzaj trzonu | Trzon M8 |
| Rozmiar płytki | 3 |
| Łączna długość (L) | 43 mm |
| Liczba płytek | 2 |
| Wgłębienie | 25,0 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług