Produkty
MFH10-W10-01-2T
Głowica frezarska
THN08250
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | MFH10-W10-01-2T |
| Średnica (d1) | ø10 mm |
| Średnica trzonu (SD) | 10 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Rodzaj trzonu | Weldon |
| Rozmiar płytki | 1 |
| Łączna długość (L) | 60 mm |
| Liczba płytek | 2 |
| Wgłębienie | 20,0 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług