Produkty
MFH08-W10-01-1T
Głowica frezarska
THN08249
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | MFH08-W10-01-1T |
| Średnica (d1) | ø8 mm |
| Średnica trzonu (SD) | 10 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Rodzaj trzonu | Weldon |
| Rozmiar płytki | 1 |
| Łączna długość (L) | 58 mm |
| Liczba płytek | 1 |
| Wgłębienie | 16,0 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług