Produkty
MEWH100R-15-4-5T-M
Głowica frezarska
THN04255
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | MEWH100R-15-4-5T-M |
| Chłodzenie wewnętrzne | Nie |
| Liczba płytek | 20 |
| Kąt skrawania | 90 ° |
| Średnica (D) | ø100 mm |
| Wysokość (H) | 74 mm |
| Odwiert (BD) | 32 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług