Produkty
MECX20-W20-07-4T^
Głowica frezarska
THN63272
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | MECX20-W20-07-4T |
| Średnica (d1) | ø20 mm |
| Średnica trzonu (SD) | 20 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Rodzaj trzonu | Weldon |
| Rozmiar płytki | 7 |
| Łączna długość (L) | 81 mm |
| Liczba płytek | 4 |
| Wgłębienie | 20,0 mm |
| Kąt skrawania | 90 ° |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług