Produkty
MECX032R-07-8T-M
Głowica frezarska
THN03700
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | MECX032R-07-8T-M |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Liczba płytek | 8 |
| Kąt skrawania | 90 ° |
| Średnica (D) | ø32 mm |
| Wysokość (H) | 40 mm |
| Odwiert (BD) | 16 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług