Produkty
MEC40-W32-11T3-H^
Głowica frezarska
THN63218
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | MEC40-W32-11T3-H |
| Średnica (d1) | ø40 mm |
| Średnica trzonu (SD) | 32 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Rodzaj trzonu | Weldon |
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Łączna długość (L) | 110 mm |
| Liczba płytek | 5 |
| Wgłębienie | 50,0 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług