Produkty
MEC25-S20-11T-4
Głowica frezarska
THN08254
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | MEC25-S20-11T-4 |
| Średnica (d1) | ø25 mm |
| Średnica trzonu (SD) | 20 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Rodzaj trzonu | Walcowy |
| Rozmiar płytki | 11 |
| Łączna długość (L) | 120 mm |
| Liczba płytek | 4 |
| Wgłębienie | 29,0 mm |
| Kąt skrawania | 90 ° |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług