Produkty
MEC16-W12-11T3^
Głowica frezarska
THN63150
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | MEC16-W12-11T3 |
| Średnica (d1) | ø16 mm |
| Średnica trzonu (SD) | 12 mm |
| Chłodzenie wewnętrzne | Nie |
| Rodzaj trzonu | Weldon |
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Łączna długość (L) | 68 mm |
| Liczba płytek | 2 |
| Wgłębienie | 23,0 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług