Produkty
MEC100R-11-9TN
Głowica frezarska
THN03412
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | MEC100R-11-9TN |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Liczba płytek | 9 |
| Kąt skrawania | 90 ° |
| Średnica (D) | ø100 mm |
| Wysokość (H) | 55 mm |
| Odwiert (BD) | 32 mm |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług