Produkty
6.00mm Dia, 5 Flute, Corner Radius End Mill - 47098
Corner Radius End Mill
SGS 6.00mm Dia, 13.00mm LOC, 6.00mm Shank Dia, 0.30mm Radius, 5 Flute, 37 Degree Helix, MN (MEGACOAT NANO) Coated, Series Z5C, Z-Carb-HPR, Corner Radius End Mill - 47098
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera SGS |
| Kod producenta | 47098 |
| Materiał | Węglik |
| Ilość ostrzy | 5 |
| Średnica cięcia | 6 mm |
| Kąt spirali | 37° |
| Długość całkowita | 57 mm |
| Długość cięcia | 13 mm |
| Tolerancja D2 | h6 |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług