Produkty
10.00mm Dia, 4 Flute, Square End End Mill - 47815
Square End End Mill
SGS 10.00mm Dia, 22.00mm LOC, 10.00mm Shank Dia, 4 Flute, 34-38 Degree Helix, TX (Ti-NAMITE-X) Coated, Series ZR, Z-Carb-XPR Series, Square End End Mill - 47815
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera SGS |
| Kod producenta | 47815 |
| Materiał | Węglik |
| Ilość ostrzy | 4 |
| Średnica cięcia | 10 mm |
| Kąt spirali | 34-38° |
| Długość całkowita | 72 mm |
| Długość cięcia | 22 mm |
| Tolerancja D2 | h6 |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług