Produkty
5/16" Dia, 4 Flute, Square End End Mill - 39821
Square End End Mill
SGS 5/16" Dia, 13/16" LOC, 5/16" Shank Dia, 4 Flute, 34-38 Degree Helix, TX (Ti-NAMITE-X) Coated, Series ZR, Z-Carb-XPR Series, Square End End Mill - 39821
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera SGS |
| Kod producenta | 39821 |
| Materiał | Węglik |
| Ilość ostrzy | 4 |
| Średnica cięcia | 7.94 mm |
| Kąt spirali | 34-38° |
| Długość całkowita | 63.5 mm |
| Długość cięcia | 20.65 mm |
| Tolerancja D2 | h6 |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług