Produkty
16.00mm Dia, 3 Flute, Square End End Mill - 40573
Square End End Mill
SGS 16.00mm Dia, 32.00mm LOC, 16.00mm Shank Dia, 3 Flute, 30 Degree Helix, Uncoated, Series 05S, Square End End Mill - 40573
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera SGS |
| Kod producenta | 40573 |
| Materiał | Węglik |
| Ilość ostrzy | 3 |
| Średnica cięcia | 16 mm |
| Kąt spirali | 30° |
| Długość całkowita | 89 mm |
| Długość cięcia | 32 mm |
| Tolerancja D2 | h6 |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług