Produkty
QDA0560X05S060C
SC twist drill 5.60 5xD HA IC
TQM00386
Specyfikacje:
| Marka | Kyocera |
| Kod producenta | QDA0560X05S060C |
| Materiał narzędzia | Węglik spiekany |
| Średnica (d1) | ø5,60 mm |
| Długość rowka (FL) | 44,0 mm |
| Łączna długość (OAL) | 82 mm |
| Materiał obrabiany | Stal 1300 - 1600 N/mm / Aluminium < 12% Si / Miedź / Stop żaroodporny / Żeliwo / Mosiądz / Brąz / Stal hartowana < 50 HRC / Stal nierdzewna / Stal < 1100 - 1300 N/mm |
| Średnica trzonu (SD) | 6,00 mm |
| Długość trzonu (SL) | 36 mm |
| Liczba rowków | 2 |
| Kąt końcówki | 140 ° |
| Powłoka | Powlekane |
| Głębokość wiercenia (Rdd) | 5xD |
| Chłodzenie wewnętrzne | Tak |
| Rodzaj trzonu | Walcowy |
| Kierunek skrawania | Prawa |
Oferujemy również regenerację narzędzi do obróbki skrawaniem i wykonywanie narzędzi specjalnych na indywidualne zamówienie klienta.
Przejdź do usług